Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Бонсеци

Бонсеци
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: должина на лист 150mm. Со дршка од ABS пластика обложена со TPR гума прот..
399 ден.
Loading...
Loading...
Loading...