Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ѕидарски Чекани

Ѕидарски Чекани
Прикажи:
Подреди по:
Ѕидарски чекан со фиберглас рачка, 600g, EXTOL PREMIUM
8811215
Нема Залиха
Технички податоци: 600g, фиберглас рачка, норма: DIN 5108, GS ..
569 ден.
Loading...
Loading...
Loading...