Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пробојници, Клинови и Перфоратори

Пробојници, Клинови и Перфоратори
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички податоци: Внатрешни димензии на отвори 2.5-3-3.5-4-4.5-5, димензии на бод внатрeшен ..
299 ден.
Главни технички параметри: 2x плоснат секач 11x130mm, 15x150mm DIN6453, секач крстач 4x130mm DI..
649 ден.
Loading...
Loading...
Loading...