Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Хебли

Хебли
Прикажи:
Подреди по:
Хебла, 1000x18mm, јакост HRC 42-48, EXTOL PREMIUM
8846100
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1000x18mm, јакост HRC 42-48, материјал: CrV ..
599 ден.
Хебла 800x18mm, јакост HRC 42-48, EXTOL PREMIUM
8846080
Нема Залиха
Главни технички параметри:  800x18mm, јакост HRC 42-48, материјал CrV ..
499 ден.
Loading...
Loading...
Loading...