Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Авто Додатоци

Авто Додатоци
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 250PSI/1,7MPa опис: манометар, должина на напојувачки кабел 3m, прик..
599 ден.
Извлекувач со 3 рамена, кован, распон 200mm, длабочина 150mm, EXTOL PREMIUM
8816732
Нема Залиха
Главни технички параметри: распон 200mm, длабочина 150mm, материјал: CrV ..
3.745 ден.
Главни технички параметри: 5m x 25mm, сет 2пар. max.800kg опис: сила на оптегнување LC: 800dakN, нор..
569 ден.
Главни техички параметри: материјал PES(Полиестер),димензии 6m x 50mm, max. тежина 4000kg станд..
1.169 ден.
Loading...
Loading...
Loading...