Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Водоинсталатерски Алат

Водоинсталатерски  Алат
Прикажи:
Подреди по:
Плинска боца, 450g/975ml, PRIMUS
220261
Нема Залиха
Главни технички параметри: пропан/изобутан mix 450g/975ml,  ..
580 ден.
Сечива од челик SK5. Zа сечење пластични цевки Ø 0-42mm направени од PVC, PPR, PP, ..
799 ден.
Сечиво од челик SK5 тространо наострено, обложено со тефлон за подобро сечење. За пластични цевки од..
890 ден.
Плинска боца со екстра  жежок гас 600 ml
8714-608-600
Нема Залиха
Екстра жежок. max  температура 2.000°C.. состав: Propan, Butan, Aceton и Isobutan ..
499 ден.
Главни технички параметри: се поврзува на PC (лаптоп) со помош на USB 2.0 конектор, работи со операт..
2.790 ден.
Главни технички параметри: ∅0-42mm, (∅0"-1 5/8"): сечиво од нерѓосувачки ..
549 ден.
Тркалце за режење, 2пар, 20x6x4,8mm, за 8848013 и 8848015(секачи на цевки), EXTOL PREMIUM
8848013A
Нема Залиха
Технички податоци: 2пар, 20x6x4,8mm опис: За секач за сечење цевки 8848013 и 8848015 материјал:..
295 ден.
Тркалце за режење, 2пар, 18x3x4,8mm, за  8848022,(секачи на цевки)  EXTOL PREMIUM
8848022A
Нема Залиха
Технички податоци: 2пар, 18x3x4,8mm опис: За алат за сечење плочки 8848022 матер..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: инсерти за цевка: дијаметри 10-12-15-18-22-28мм, алат наменет за про..
8.380 ден.
Главни технички параметри: опис: горилник со пиезо палење за плински боци со пропан бутан-полне..
758 ден.
Главната предност на функцијата за предзагревање на гасот е можноста за работа во која било положба ..
599 ден.
Главни технички параметри: Дизајниран за палење премази и бои, загревање материјали за сврзување, су..
1.190 ден.
Црево за плин , 3m, навој G3/8“L x G3/8“L, EXTOL PREMIUM
8848120
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3m, навој G3/8“L x G3/8“L норми: EN ISO3821 ..
877 ден.
Loading...
Loading...
Loading...