Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градежни Алатки

Градежни Алатки
Прикажи:
Подреди по:
Секач за кружни отвори со нагодување, ∅20-90mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103900
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-90mm опис: за монтажа на дупчалка ..
249 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ За секаќ на плочки 4770816, 4770817,4770818, 4770819 (8841052-56) технички па..
590 ден.
Пиштол за силикон, PROFI, 225mm
4770820
Нема Залиха
Главни технички параметри:225мм.Дополнителни параметри:касета за силикон ..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: волумен 400мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
690 ден.
Главни технички параметри: волумен 700мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
890 ден.
Пиштол за PU пена  обложен со тефлон  PROFI
4770830
Нема Залиха
Главни технички параметри: Опис: варијабилен проток ..
1.390 ден.
Главни технички параметри: дијаметар 400mm, пречник на отвори 30-80mm, агол на сечење 0-45..
3.490 ден.
Алат за сечење плочки со секач за кружни отвори, 400mm, EXTOL CRAFT
688
Нема Залиха
Главни технички параметри: Алат за сечење плочки со секач за кружни отвори, 400mm, EXTOL CRAFT ..
2.190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...