Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Хефталки и Иглици

Хефталки и Иглици
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: можност за нагодување на сила на удар: 6-16mm, ширина за иглици &nbs..
1.390 ден.
Хефталка за кабли, 10-14mm, FORTUM
4770703
Нема Залиха
Главни технички параметри: 10-14mm опис:со нагодување на сила на удар, U тип на иглици, ширина 6,2 и..
1.390 ден.
Подесување на сила на удар 2 степена, метална закачалка за на ремен, екстра силен удирачки механизам..
1.690 ден.
Подесување на сила на удар 2 степена. метална закачалка за на ремен, копче за префрлување од еден ти..
990 ден.
Рачна хефталка , 6-10mm, опција за прилагодување на удар, EXTOL PREMIUM
8851120
Нема Залиха
Главни технички параметри: се користи муниција Extol Premium: дименз.(10,6x0,52x1,2) 6-10m..
1.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...