Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Хефталки

Хефталки
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 4-14mm, со шраф за нагодување на сила на удар: ширина за иглици  11,..
549 ден.
Подесување на сила на удар 2 степена, метална закачалка за на ремен, екстра силен удирачки механизам..
2.190 ден.
Главни технички параметри: можност за нагодување на сила на удар: 6-16mm, ширина за иглици &nbs..
1.690 ден.
Подесување на сила на удар 2 степена. метална закачалка за на ремен, копче за префрлување од еден ти..
1.290 ден.
Хефталка за кабли, 10-14mm, FORTUM
4770703
Нема Залиха
Главни технички параметри: 10-14mm опис:со нагодување на сила на удар, U тип на иглици, ширина 6,2 и..
1.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...