Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножеви и Ножици

Ножеви и Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Сечиво за скалпер, челик, 18mm, 10пар, FORTUM
4780001
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm, 10пар. материјал: нерѓосувачки челик ..
190 ден.
Скалпер со зајакнат дел од нерѓосувачки челик, 18mm, FORTUM
4780020
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm материјал: нерѓосувачки челик ..
0 ден.
Главни технички параметри: ширина 18mm, користејќи го ова копче и држејќи го (независно од функц..
299 ден.
Главни технички параметри: 5пар.резервни ножиња, безбедносна брава за спречување на случајни от..
445 ден.
Екстра јаки 3 сечива од челик SK2. Скалперот може да биде фиксиран на 3 позиции:90°-135°-180..
399 ден.
Сечиво од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш, делумно назабен за полесно пилење поцврсти..
699 ден.
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик обложено со титаниум. Дршка од квалитетно др..
599 ден.
Главни технички параметри:: 9mm опис: со авто заклучување, материјал: нерѓосувачки челик ..
60 ден.
Loading...
Loading...
Loading...