Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ловечки Ножеви, Лопатки и Секири

Ловечки Ножеви, Лопатки и Секири
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: вкупна должина 230mm, должина  на сечиво110mm, во најлонска фут..
399 ден.
Главни технички параметри: од нерѓосувачки челик, цела должина 270, должина на сечиво 150mm,со најло..
490 ден.
Главни технички параметри: вкупна должина 290mm, должина  на сечиво170mm, во најлонска фут..
579 ден.
нерѓосувачки челик: 3CR13, рачка со материјал: ABS, вкупна должина 275mm должина на сечилото: 150mm,..
499 ден.
нерѓосувачки челик: 3CR13, рачка со материјал: ABS, вкупна должина 270mm должина на сечилото: 145mm,..
449 ден.
нерѓосувачки челик: 3CR13, рачка со материјал: ABS, вкупна должина 318mm должина на сечилото: 193mm,..
549 ден.
Главни технички параметри: должина 40cm, ширина 9,5cm, со футрола најлонска за на појас, ..
579 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ нож од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш, доаѓа со најлонско куќиште, ..
1.090 ден.
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ сечило од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш испорачан со најлонска футр..
999 ден.
Главни технички параметри: 270mm  со најлонска футрола за на ремен, материјал: нерѓосувачки чел..
699 ден.
Градинарска лопатка, повеќенаменска,  EXTOL PREMIUM
8877035
Нема Залиха
Главни технички параметри: должина 30cm, ширина 10cm, со футрола најлонска за на појас, ..
455 ден.
Loading...
Loading...
Loading...