Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Резервни Ножиња

Резервни Ножиња
Прикажи:
Подреди по:
Сечиво за скалпер, челик, 18mm, 10пар, FORTUM
4780001
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm, 10пар. материјал: нерѓосувачки челик ..
190 ден.
Квалитетно сечиво со тврдина 64HRC изработено од материјал SK4 со ULTRA SHARP ласерска технологија и..
99 ден.
Квалитетно сечиво со тврдина 64HRC изработено од материјал SK4 со ULTRA SHARP ласерска технологија и..
99 ден.
Сечиво за скалпер - L профил, 18mm, 5пар,за 745107, 8855000, 8855005, 8855020, EXTOL CRAFT
9142
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm, 5пар popis: за скалпери 745107, 8855000, 8855005, 8855020 ..
0 ден.
Сечиво за  стругалка за гипскартон-трапезоидно, 5пар, за  8847150, EXTOL CRAFT
9145
Нема Залиха
Главни технички параметри: резервно сечиво за стругалка за гипскартон 8847150,  5пар. ..
0 ден.
Сечиво за  стругалка за гипскартон-квадратно, 5пар, за 8847150, EXTOL CRAFT
9146
Нема Залиха
Главни технички параметри: резервно сечиво за стругалка за гипскартон 8847150,  5пар. ..
70 ден.
Loading...
Loading...
Loading...