Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножеви на Склопување

Ножеви на Склопување
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик обложено со титаниум. Дршка од квалитетно др..
599 ден.
Главни технички параметри: должина на отворен нож 205mm, должина на склопен нож 115mm ..
429 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: 9 парчиња, должина на отворен нож 100mm, должина на склопен нож 67mm..
339 ден.
Сечиво од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш, делумно назабен за полесно пилење поцврсти..
699 ден.
Нож на склопување со карабинер 180/105mm, EXTOL CRAFT
91390
Нема Залиха
Должина на отворен/затворен нож 180/105mm, карабинер обликуван според раката, одвртувач плоснат и кр..
349 ден.
Нож на преклопување од не'рѓосувачки челик, 160/90mm EXTOL PREMIUM
8855121
Нема Залиха
Сечиво од не'рѓосувачки челик во титаниум сива боја со ласерски контури во стилот на Дамаск, р..
590 ден.
Градинарски ножеви, сет 11пар од нерѓосувачки челик, 180/115mm, EXTOL PREMIUM
8855132
Нема Залиха
Главни технички параметри: должина на отворен нож 175mm, должина на затворен нож 114mm, во најл..
570 ден.
Џебен нож, од нерѓосувачки челик, 205/115mm, EXTOL PREMIUM
8855125
Нема Залиха
Главни технички параметри: должина на отворен нож 205mm, должина на склопен нож 115mm, лесна ал..
349 ден.
Џебен нож на склопување, 11пар. нерѓосувачки челик,  мултифункционален нож со 11 ножеви за различни намени, EXTOL CRAFT
91370
Нема Залиха
Технички податоци должина на склопен нож 90mm, рачка во комбинација метал/пластик, инокс ..
Прашај за Цена
Џебен нож на склопување,  3пар. од нерѓосувачки челик, EXTOL CRAFT
91373
Нема Залиха
Главни технички параметри:  85mm, должина на склопен нож 85mm, содржина: нож, спирала за т..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...