Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Други Ножеви

Други Ножеви
Прикажи:
Подреди по:
Нож за оджилување на кабли, 8-28mm, должина на нож 170mm, за кабел ∅8-28mm, EXTOL PREMIUM
8831100
Нема Залиха
Главни технички параметри: 8-28mm, опис: должина на нож 170mm, за кабел ∅8-28mm, безбедно..
195 ден.
Главни технички параметри: ∅45mm опис: за ротационен скалпер 8855070 материјал: SK2 ..
260 ден.
Нож за градежни изолациони  материјали, од нерѓосувачки челик, 480/340mm, EXTOL PREMIUM
8855150
Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик, целосна должина 480mm, должина  н..
590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...