Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Скалпери

Скалпери
Прикажи:
Подреди по:
Скалпер со зајакнат дел од нерѓосувачки челик, 18mm, FORTUM
4780020
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm материјал: нерѓосувачки челик ..
0 ден.
Главни технички параметри: ширина 18mm, користејќи го ова копче и држејќи го (независно од функц..
299 ден.
Главни технички параметри: 5пар.резервни ножиња, безбедносна брава за спречување на случајни от..
445 ден.
Екстра јаки 3 сечива од челик SK2. Скалперот може да биде фиксиран на 3 позиции:90°-135°-180..
399 ден.
Главни технички параметри:: 9mm опис: со авто заклучување, материјал: нерѓосувачки челик ..
60 ден.
Метален скалпер со менливи сечива, 4пар. EXTOL PREMIUM
8855001
Нема Залиха
Главни технички параметри: менливите сечива се вметнати во дршката на скалперот, метално тело о..
0 ден.
Користи стандардно сечиво со ширина 18mm, и должина од 100mm. Дршка со должина од 30cm. ..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...