Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици

Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 190mm, материјал: нерѓосувачки челик ..
129 ден.
Мултифункционални ножици, 210mm
8855202
Нема Залиха
Главни технички параметри: нерѓосувачки челик, 210mm, за сечење хартија, кожа, текстил, гума, јажиња..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...