Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пиштоли за PU Пена

Пиштоли за PU Пена
Прикажи:
Подреди по:
Пиштол за PU пена  обложен со тефлон  PROFI
4770830
Нема Залиха
Главни технички параметри: Опис: варијабилен проток ..
1.390 ден.
Пиштол за PU пена, со регулација на проток, пластична дршка, EXTOL CRAFT
85020
Нема Залиха
Главни технички параметри: со регулација на проток, пластична дршка ..
790 ден.
Пиштол за PU пена
8845206
Нема Залиха
Главни технички параметри:Контрола на проток ..
890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...