Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Алатки за Сечење

Алатки за Сечење
Прикажи:
Подреди по:
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ За секаќ на плочки 4770816, 4770817,4770818, 4770819 (8841052-56) технички па..
590 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ сет од 6 со карбид. ножиња дополнителен параметар: комплетот вклучува секач и ..
799 ден.
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ максимална дебелина на сечениот материјал е 2mm; за челик. лимови до 1,0 mm/ не&..
2.990 ден. 2.539 ден.
Главни технички параметри: димензии на основа 1010x200x25mm • макс. должина на сечење 800mm &bu..
7.690 ден.
Главни технички параметри: димензии на основа  810x200x25mm • макс. должина на сечење..
6.590 ден.
Тркалце за секач за плочки,22x6x5mm
8841030
Нема Залиха
Тркалце за секач за плочки со лагер за прецизно сечење и обложено со титаниум за зголемена тврдост и..
590 ден.
Пластични штипки за еднократна употреба за нивелирање / израмнување
8845010
Нема Залиха
Пластични штипки за еднократна употреба за нивелирање / израмнување, комплет од 50 парчиња, за и..
599 ден.
Алат за сечење плочки со секач за кружни отвори, 600mm, EXTOL CRAFT
687
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар 400mm, пречник на отвори 30-80mm, агол на сечење 0-45..
3.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...