Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пиштоли за Силикон

Пиштоли за Силикон
Прикажи:
Подреди по:
Пиштол за силикон, PROFI, 225mm
4770820
Нема Залиха
Главни технички параметри:225мм.Дополнителни параметри:касета за силикон ..
0 ден.
Главни технички параметри: волумен 400мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
690 ден.
Главни технички параметри: волумен 700мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
890 ден.
Главни технички параметри: 225mm, опис: за силиконски кетриџи, со игла против засушување на силиконо..
299 ден.
Главни технички параметри: 225mm, опис: за силиконски кетриџи, со игла против засушување на силиконо..
389 ден.
Пиштол за силикон ротирачки, метален PROFI, 225mm, кружен профил за туркање на клипот, EXTOL PREMIUM
8845105
Нема Залиха
Главни технички параметри: 225mm, опис: за силиконски кетриџи, кружен профил на клипот ..
0 ден.
Пиштол за силикон стандард, метален рам, 225mm, шестоаголна прачка, EXTOL CRAFT
9686
Нема Залиха
Главни технички параметри: 225 Опис: за кертриџи од силикон шестоаголна шипка ..
126 ден.
Пиштол за силикон , метален рам, 225mm, шестоаголна прачка, EXTOL CRAFT
9689
Нема Залиха
Главни технички параметри: 225 Опис: за кертриџи од силикон шестоаголна шипка ..
147 ден.
Loading...
Loading...
Loading...