Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Скали и Колички

Скали и Колички
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: носечка површина 28x48cm, капацитет 80kg, еластични стеги ∅8mmx120c..
2.790 ден.
Телескопска скала, 3,8m, EXTOL PREMIUM
8849006
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ максимална висина 3,8м, димензии на преклопената скала h.96 x w.86cm, носивост..
12.990 ден.
Скала челична склоплива, 4 скалила, EXTOL PREMIUM
8849032
-19% Нема Залиха
Главни технички параметри: 4 скалила, највисоко скалило 92cm, носивост 150kg, растојание меѓу скалил..
7.990 ден. 6.490 ден.
Скала челична склоплива, 3 скалила EXTOL PREMIUM
8849031
Нема Залиха
Главни технички параметри: највисоко скалило 68cm, носивост 150kg, растојание меѓу скалила 25,5..
Прашај за Цена
Количка за транспорт, склоплива, носивост 70kg
9987
Нема Залиха
носечка плоча 27,5*42cm, димензии на отворена количка 98*42*42,5cm, димензии на склопена количка 70*..
2.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...