Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Мерила и ласери

Мерила и ласери
Прикажи:
Подреди по:
Технички параметри агол од 0-180°, вкупна должина 278мм, дебелина 1,2мм ..
299 ден.
Главни технички параметри:  опис: 500mm, од нерѓосувачки челик ..
199 ден.
Главни технички параметри: II. класа на точност, 5m опис: ширина на лента 19mm ..
179 ден.
Главните технички параметри:2 класа на прецизност, 1 копче аутостоп, со магнет, 5м, ширина 19 мм лен..
399 ден.
Главни технички параметри: II класа на точност, 10m опис: ширина на лента 25mm ..
399 ден.
Главни технички параметри: II.класа на точност, должина 5m, ширина на лента 19mm, материја..
399 ден.
Главни технички параметри: II.класа на точност. должина 3m, ширина на лента 16mm, материјал: челик&n..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...