Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Шублери

Шублери
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 0-200mm опис резолуција 0.05mm 2 типа на вилушки за разни видови на мерењ..
889 ден.
Главни технички параметри: автоматско вклучување при движење на вилиците и автоматско исклучување по..
1.890 ден.
Главни технички параметри: екстра тврда карбидна вилица отпорна на абење. копче за вклучување з..
3.790 ден.
Дигитален шублер, челик, 0-150mm  со светлечки екран, EXTOL PREMIUM
8825226
Нема Залиха
резолуција 0.01мм, точност ± 0,02мм (0-70мм), точност ± 0,03мм (> 70мм), батерија 3..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...