Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Агломери и аголници

Агломери и аголници
Прикажи:
Подреди по:
Технички параметри агол од 0-180°, вкупна должина 278мм, дебелина 1,2мм ..
299 ден.
Главни технички параметри:  опис: 500mm, од нерѓосувачки челик ..
199 ден.
Главни технички параметри: 0 ° -360 ° опис: со магнет. Опсег на мерење ± 180 &de..
2.490 ден.
Главни технички параметри: 305mm, либела: точност 0,5mm/m, 2 либела 0° и 90°, агломер: опсег..
1.770 ден.
Главни технички параметри: 200mm Опис: со линијар, опсег од 0°-360°, точност ± 0,3 &d..
1.549 ден.
Т аголник со либела и нагодување, агли 15-30-45-60°,
8825110
Нема Залиха
Линијар од инокс, можност за закочување на аголникот на неколку позиции, презицно мерење на агли&nbs..
370 ден.
Loading...
Loading...
Loading...