Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Либели

Прикажи:
Подреди по:
Либела 400mm, точност 0,5mm/1m, FORTUM
4783554
Нема Залиха
Либелите се наменети за професионална употреба и имаат висока точност 0,5mm/1m=0,0285. Мерната ..
429 ден.
Либела 2000mm, точност 0,5mm/1m, FORTUM
4783570
Нема Залиха
Либелите се наменети за професионална употреба и имаат висока точност 0,5mm/1m=0,0285. Мерната ..
1.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...