Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Момент Клучеви

Момент Клучеви
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 1/2", 20-200Nm, редукција од 1/4" на 3/8", точност&nb..
3.690 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ секое парче е тестирано и вклучува сертификат за калибрација технички парамет..
7.190 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Секое парче е тестирано и вклучува сертификат за калибрација технички парамет..
5.990 ден.
Главни технички параметри: 1/4", 5-25Nm, опис: за нагодување на силата на затегање, се кор..
2.690 ден.
Секоја алатка содржи верифициран СЕРТИФИКАТ за калибрација и е сместена во куфер. Главни технички па..
5.490 ден.
Момент клуч со скала, 48 заби, 1/2", 40-200Nm, L 517mm, FORTUM
4700213
Нема Залиха
Секоја алатка содржи верифициран СЕРТИФИКАТ за калибрација и е сместена во куфер. Главни технички па..
8.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...