Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Нарезници

Нарезници
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: димензи: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, во метална кутија. Норми: DIN 223, ..
2.490 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: во метална кутија: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 норма: DIN 352 ..
1.350 ден.
Држач прилагодлив,  за навртки 5,6-16mm, EXTOL PREMIUM
8816607
Нема Залиха
Главни технички параметри: за навртки 5,6-16mm ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...