Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Додатоци за Електричен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Диск за сечење метал, 5пар, 230x1,9x22,2mm, EXTOL CRAFT
106950
Нема Залиха
Главни технички параметри: 230x1,9x22,2mm, норма: EN 12413 ..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: 125x22,2mm, ренде за аголна брусилка, што се користи за брусење меко..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...