Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Резни и Брусни Плочи

Резни и Брусни Плочи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 125x22,2mm, ренде за аголна брусилка, што се користи за брусење меко..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...