Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Абразиви

Абразиви
Прикажи:
Подреди по:
Диск за полирање од сунѓер, специјално дизајниран за агресивно полирање и ретуширање на длабоки греб..
549 ден. 494 ден.
Дискот се користи за брзо механичко отстранување на корозија, оксидација, варовник, разни бои, лак..
445 ден.
Диск за полирање од сунѓер, специјално дизајниран за поправка на умерено оштетен лак. Исто така се к..
499 ден. 449 ден.
Loading...
Loading...
Loading...