Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Дискови за полирање

Дискови за полирање
Прикажи:
Подреди по:
Навлака кружна, фротир памучен 2пар.∅180-240мм.
10630
Нема Залиха
Главни технички параметри:∅180-240мм.навлака за полирање ..
190 ден.
Фин сунѓераст диск за финално полирање до апсолутен сјај,за нанесување течен восок и заштитни средст..
299 ден.
Многу мек диск за финално полирање до апсолутен сјај и за нанесување течни восоци и конзерванси. Со ..
399 ден. 319 ден.
Универзален и повеќенаменски диск за полирање од сунѓер, дизајниран за едностепено полирање за да се..
449 ден. 359 ден.
Loading...
Loading...
Loading...