Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Кружни Бургии

Кружни Бургии
Прикажи:
Подреди по:
Фреза за кружен отвор, ∅35mm, степен 10mm, се употребува за клап шарки ,, EXTOL CRAFT
44014
Нема Залиха
Главни технички параметри: ∅35mm, опис: вретено 10mm, за правење лежишта на шарки ..
130 ден.
Loading...
Loading...
Loading...