Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Листови за сабјаста пила

Листови за сабјаста пила
Прикажи:
Подреди по:
КАРАКТЕРИСТИКИ употреба: за чист рез во потенки метални лимови со дебелина до 3мм, метални профил..
249 ден.
КАРАКТЕРИСТИКИ употреба: подебели парчиња метал и листови со дебелина до 6мм, метални профили и ц..
249 ден.
Употреба: груб рез во дрво / иверица / ламинат / MDF панели што содржат клинци или метални профили, ..
429 ден.
Употреба: Чист брз рез во метал и плех до дебелина 8mm, метални профили и цевки до дебелина 170mm ..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...