Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Бургии и Секачи

Бургии и Секачи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: ∅ 1,5-6,5 mm, на 0,5mm, полирани и острени под агол 118°, со по..
199 ден.
Спирални бургии за дрво, сет 5пар, 6-8-10-12-14x600mm
1157
Нема Залиха
Главни технички параметри: 5пар, 6-8-10-12-14x600mm ..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: 7 дијаметри: 26-32-38-45-50-56-63mm, max. длабочина на дупчење 45mm &n..
125 ден.
Главни технички параметри: 5 ширини: 60-67-74-81-95mm, max. длабочина на дупчење 33mm, калени заби ..
275 ден.
за пресувани плочи, пластика, ламинат, гипс картон и други меки материјали. ..
390 ден.
Технички параметри: 7 ширини: 26-32-38-45-50-56-63mm, max. длабочина на дупчење 33mm, калени заби. ..
179 ден.
Пили кружни со бургија за дрво и гипскартон, сет 11пар, EXTOL CRAFT
1806
Нема Залиха
ширини ∅19-22-25-29-38-44-51-64mm, за дрво, гипскартон, иверица и др, max. длабочина на дупчењ..
310 ден.
 Димензии ∅33-53-73mm. Носач на бургија ∅10x140mm, max. длабина на дупчење 55mm, ma..
830 ден.
Степенести бургии се користат за дупчење кружни отвори во помеки метали како и дрво, пластика и плек..
190 ден.
Степенести бургии се користат за дупчење кружни отвори во помеки метали како и дрво, пластика и плек..
285 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Степенести бургии се користат за дупчење кружни отвори во помеки метали како и дрво, пластика и плек..
755 ден.
Степенести бургии се користат за дупчење кружни отвори во помеки метали како и дрво, пластика и плек..
949 ден.
Loading...
Loading...
Loading...