Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Секачи

Секачи
Прикажи:
Подреди по:
Секачи SDS PLUS, сет 4пар, 250mm:, плоснат 20 и 40mm,  шпицест, за жлебови, EXTOL CRAFT
23945
Нема Залиха
Главни технички параметри: 250mm: опис: плоснат 20mm и 40mm, шпицест, за жлебови ..
487 ден.
Loading...
Loading...
Loading...