Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сет Бургии за Дрво

Сет Бургии за Дрво
Прикажи:
Подреди по:
Наменети за дупчење во природно тврдо и меко дрво, дрвени табли, фина и груба иверица.Технички парам..
470 ден.
Специјален карбиден челик,кален, со прецизно брусени сечива, носач според DIN3126, во футрола о..
649 ден.
Спирални бургии за дрво, сет 5пар, 6-8-10-12-14x600mm
1157
Нема Залиха
Главни технички параметри: 5пар, 6-8-10-12-14x600mm ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...