Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сет Бургии за Метал

Сет Бургии за Метал
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: ∅ 1,5-6,5 mm, на 0,5mm, полирани и острени под агол 118°, со по..
199 ден.
Бургија за фреза, ∅6,35mm (1/4"), 3пар, EXTOL CRAFT
44097
Нема Залиха
Главни технички параметри: ∅6, 35mm (1/4 "), 3 парчиња ..
199 ден.
Бургии од метал,13парчиња,∅1,5-6,5 mm HSS-G
8701113
Нема Залиха
Технички параметри: ∅1,5-6,5 mm HSS-G,дополнителни параметри: повеќе од 0,5 мм, DIN ..
Бургиите за метал се изработени од легура на челик  HSS, и ја исполнуваат нормата&nbs..
899 ден.
Бургии за метал во метална кутија, сет  25пар, ∅1-13mm, po 0,5mm, EXTOL PREMIUM
8801192
Нема Залиха
Бургиите за метал се изработени од легура на челик  HSS, и ја исполнуваат нормата&nbs..
Loading...
Loading...
Loading...