Ресетирај
Достапност
Брендови

Пумпи со Притисок

Пумпи со Притисок
Прикажи:
Подреди по:
Пумпа моторна со притисок, 6,5HP, 500l/min, 2´´ (50mm), 500l/min, HERON
8895109
-10% Нема Залиха
Благодарение на способноста да развие висок притисок на водата која се пренесува, оваа пумпа е погод..
29.990 ден. 26.991 ден.
Loading...
Loading...
Loading...