Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пумпи за Кал

Пумпи за Кал
Прикажи:
Подреди по:
Професионална пумпа за кал со засилена конструкција и моќен мотор (9HP) наменета за користење при пр..
74.600 ден. 67.140 ден.
Пумпа моторна за кал 6,5HP, 1300l/min = 78m3/h, 4,8kW, 26m, HERON, EMPH 80 W
8895105
-10% Нема Залиха
Робусна пумпa со зајакната конструкција и моќен мотор (9HP) наменета за користење при пренос на висо..
31.570 ден. 28.413 ден.
Loading...
Loading...
Loading...