Ресетирај
Цена
Достапност

EXTOL CRAFT

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: должина на сајла 150mm, дијаметар 3mm, можност за промена на код до ..
249 ден.
Технички параметри: лесни очила со поликарбонатни леќи од F класа со висока отпорност на удар, зашти..
99 ден.
Главни технички параметри: Катанец со заклучување без употреба на клуч, 38mm, 3клуча ..
169 ден.
Главни технички параметри:: 9mm опис: со авто заклучување, материјал: нерѓосувачки челик ..
60 ден.
Главни технички параметри: 3реда, пластична PP дршка 175мм, месингани виткани жици, 3 реда х 7, ..
59 ден.
сетот содржи пет додатоци за измазнување на силиконски заптивки со радиуси во mm R3-R6-R10-R13-R17..
299 ден.
Главни технички параметри: 21,5 x60mm опис: дебелина на заклучувачки метален дел 3,5mm, можност за п..
95 ден.
Главни технички параметри: Катанец со заклучување без употреба на клуч, 45mm, 3клуча ..
199 ден.
Loading...
Loading...
Loading...