Ресетирај
Цена
Достапност

FRESHHH

Прикажи:
Подреди по:
Црево за туш, нерѓосувачки челик, 180cm, FRESHHH
830247
Нема Залиха
Главни технички параметри 180cm, материјал: хром, МАТ ..
0 ден.
Временски рок н траење: 23000l вода или 23m3. Временски период 3-4месеци, во зависнот од содржината ..
499 ден.
Loading...
Loading...
Loading...