Ресетирај
Цена
Достапност

EXTOL LADY

Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1300mAh, розев, во ташна
402401
Нема Залиха
Главни технички параметри: Батерија 12V Li-ion капацитет 1300mAh, време на полнење 4.5часа, вре..
Главни технички параметри: 230V/50Hz, моќност 25W, max моќност 70W, време на активација 3-5min, дија..
269 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 40W, максимум потрош..
449 ден.
Сет рачен алат 68пар., розев, EXTOL CRAFT
6593
Нема Залиха
Универзален сет дизајниран за девојки, жени, со кој ќе можете да измерите,да затегнете, обоите, испо..
3.290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...