Ресетирај
Цена
Достапност

NORMFEST

Прикажи:
Подреди по:
Активна пена со високо разтворлива моќ. За чистење на енетериери на возила, стакла, огледала, тексти..
270 ден.
Чистач на  DPF филтри за дизел честички, 400ml, Normfest
2897-380
Нема Залиха
Одлично ги растворува јаглеродните депозити и не е запалив. Чистење без расклопување на филтерот. ..
1.900 ден.
Чистач за тапацир на возила Velvet, 400мл
2897-307
Нема Залиха
За чистење и одржување на тапацир, теписони и покрив на возила. раствора мрсни флеки и остава пријат..
270 ден.
Loading...
Loading...
Loading...