Ресетирај
Цена
Достапност

FORTUM

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
649 ден.
Главни технички параметри:: 1/2", должина L 125mm материјал: 61CrV5 ..
299 ден.
Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Кв..
247 ден.
Со клучевите со крцкало, Fortum ќе ја спознаете вистинската слобода при работа. Оставете раката..
1.025 ден. 820 ден.
Главни технички параметри: 1/4"x100mm, ергономска дршка со TPR гума во комбинаци..
159 ден.
Главни технички параметри:: 12mm, L 350mm материјал: 61CrV5 норма: DIN ISО2936 ..
569 ден.
Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Кв..
119 ден.
Loading...
Loading...
Loading...