Ресетирај
Цена
Достапност

BALLETTO

Прикажи:
Подреди по:
Керамички миксер за топла/ладна вода компатибилен за моделите Балето, Опера, и дуриг модели батерии...
250 ден.
Главни технички параметри: за батерии  Balletto, Vittoria, дијаметар: 35mm, гаранција ..
290 ден.
Главни технички параметри: 3 функции, дијаметар 10cm, материјал: chrom ..
599 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, глава за туш од нерѓосувачки челик 1m, црево за туш ..
5.230 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, месингана шипка од 1m, црево за туш од нерѓосув..
3.800 ден.
Главни технички параметри: за ѕидни батерии, 2пар материјал,: хром ..
49 ден.
 Главни технички параметри: за батерија за бања Balletto , материјал хром   ..
190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...