Стега аголна 90 степени, ширина на вилица 65mm, висина на вилица 25mm, max.отворање на вилица 65mm, EXTOL PREMIUM

Стега аголна  90 степени, ширина на вилица 65mm, висина на вилица 25mm, max.отворање на вилица 65mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815400
EAN: 8595126926959
Достапност: На залиха
1.250 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: ширина н вилица, висина на вилица 25mm, max.отворање на вилица 65mm

Loading...
Loading...
Loading...