Екстрактор за скршени завртки, сет од 4 пар. за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS, EXTOL PREMIUM

Екстрактор за скршени завртки, сет од 4 пар. за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801842
EAN: 8595126938532
Достапност: На залиха
499 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS

Loading...
Loading...
Loading...