Аголна брусилка, 1150W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL

-15% Аголна брусилка, 1150W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8792006
EAN: 8595126981255
Достапност: На залиха
5.290 ден. 4.499 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните димензии овозможуваат удобна работа и со една рака. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz, Моќност: 1150W,  дијаметар на диск: 125mm навој M14 брзина: 10500/min внатрешен дијаметар 22,2 mm навој на рачка: M8 рез.четкици x 2 (не се вклучени): тежина: 2,1kg.

 

Loading...
Loading...
Loading...