Аголна брусилка, 820W, 115mm, EXTOL INDUSTRIAL

Аголна брусилка, 820W, 115mm, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8792004
Model: IAG 7-115
EAN: 8595126981231
Достапност: На залиха
4.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните димензии овозможуваат удобна работа и со една рака. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz, Моќност:820W,  дијаметар на диск: 115mm навој M14 брзина: 11000/min внатрешен дијаметар 22,2 mm навој на рачка: M8 рез.четкици x 2 (не се вклучени):Тежина 1,9kg

Loading...
Loading...
Loading...