Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 180x22.2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL

-25% Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 180x22.2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8703004
EAN: 8595126953825
Достапност: На залиха
3.327 ден. 2.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...