Кутија за алати метална, 400x200x195mm, 5 прегради, EXTOL CRAFT

-16% Кутија за алати метална, 400x200x195mm, 5 прегради, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 81843
EAN: 8595126938082
Достапност: На залиха
2.390 ден. 1.999 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 400x200x195mm опис: 5 прегради

Loading...
Loading...
Loading...